Menu

Własna tapeta

Wyślij na telefon dowolny obrazek z komputera

Kolorowe tapety Telefony

Telefony komórkowe, na które możesz wysłać kolorowe tapety

Wtyczka do przeglądarki

Wysyłaj obrazki z Internetu jako tapety do komórek bezpośrednio z przeglądarki Internet Explorer lub Mozilla Firefox

Program partnerski Pomoc Kontakt Mapa serwisu

Logowanie

Zaloguj się

Login:
Hasło: Zaloguj »

Przypomnij login/hasło

Zarejestruj się

Zobacz jakie korzyści osiągniesz dzięki rejestracji. Zarejestruj »

Program partnerski MojaTapeta.com

Jeżeli jesteś webmasterem i prowadzisz stronę o tematyce związanej z telefonią GSM, masz serwis z tapetami na pulpit lub galerią fotografii lub o dowolnej innej tematyce, zapraszam Cię do współpracy.

Korzystając z użytych w serwisie MojaTapeta.com technologii przetwarzania obrazu i obsługi płatnych SMSów możesz rozszerzyć funkcjonalność swojego serwisu internetowego, jednocześnie mając możliwość uzyskania dodatkowych dochodów z prowizji od SMSów wysłanych przez abonentów.

Warianty współpracy

Wszystkie możliwości współpracy wiążą się z koniecznością rejestracji partnera (czyli Ciebie) w serwisie MojaTapeta.com. W czasie rejestracji zostanie Ci przydzielony unikalny numer partnera.

1. Odnośnik na Twojej stronie (serwisy o każdej tematyce)

Na swojej stronie umieszczasz odnośnik kierujący do strony www.MojaTapeta.com, zawierający Twój numer partnera. Internauta korzysta normalnie z serwisu i wysyła swój obrazek na telefon.
Ten wariant jest najprostszy i wymaga od Ciebie jedynie umieszczenia odnośnika na swojej stronie.

2. Odnośnik na Twojej stronie i szablon strony

Wariant podobny w działaniu do poprzedniego z tą różnicą, że strony serwisu MojaTapeta.com mogą mieć wygląd Twojego serwisu.
W tym wariancie przygotowujesz własny szablon stron serwisu (szczegóły techniczne szablonu otrzymasz w czasie rejestracji). Serwis MojaTapeta.com działa normalnie, tylko wygląda jak Twoja strona.

3. Odnośnik z parametrem wskazującym na obrazek w Twoim serwisie (serwisy z tapetami, fotografią, galeriami itp.)

Przy każdej grafice w Twoim serwisie, która ma być wysłana na telefon, umieszczasz odpowiednio spreparowany odnośnik "wyślij na telefon". Po kliknięciu serwer MojaTapeta.com pobiera z Twojej strony podany obrazek i przetwarza go umożliwiając wysłanie na telefon.
Modyfikacją tego wariantu może być własny szablon HTML (jak w wariancie 2.), dzięki czemu uzyskasz wygląd usługi jednolity z Twoim serwisem.

Warianty możemy dowolnie zmieniać w trakcie współpracy. Możesz np. zacząć współpracę od razu w wariancie pierwszym, w tym czasie robiąc szablon HTML; po jego skończeniu przechodzisz na wariant 2.

Jak zarabiasz?

Niezależnie od wariantu współpracy oferujemy Ci możliwość zarobku. Jeżeli klient w korzystając z serwisu MojaTapeta.com wyśle tapetę na telefon, a przekierowanie na strony serwisu nastąpiło po kliknięciu odnośnika na Twojej stronie, dostaniesz prowizję od wysłanego płatnego SMSa. Wysokość Twojej prowizji jest uzależniona m.in. od rodzaju Twojego serwisu i wielkości generowanego ruchu. Dokładną wartość prowizji poznasz w czasie rejestracji.

Skąd wiadomo że wysłany SMS ma zostać zaliczony na Twoje konto?

Dzięki temu, że w odnośniku podajesz swój numer partnera, serwis MojaTapeta.com "wie" że SMS od odwiedzającego klienta będzie szedł na Twoje konto. Możesz to natychmiast zweryfikować, gdyż specjalnie dla Ciebie zostanie określony format wiadomości w SMSie (szczegóły poznasz po rejestracji).

Korzystając z systemu statystyk SMSów na bieżąco możesz kontrolować, ile SMSów zostało zaliczonych na Twoje konto.

Chcę podjąć współpracę

Aby zarejestrować się jako partner w serwisie MojaTapeta.com, wypełnij formularz rejestracyjny w systemie SMS Premium obsługującym serwis MojaTapeta.com.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Nasze serwisy partnerskie

Strony internetowe, które podjęły przystąpiły do programu partnerskiego możesz zobaczyć w katalogu serwisów partnerskich. Serwisy w katalogu zostały podzielone na następujące kategorie:

Aby serwis mógł prawidłowo funkcjonować, Twoja przeglądarka musi mieć włączoną obsługę JavaScript

!!! Promocje !!!

Tapeta za 1 zł

Każda tapeta pobrana z Internetu to tylko 1 zł!!! Więcej »

Tapki za e-kartki

Rozdajemy Tapki za każdą wysłaną e-kartkę Więcej »

!!! Nowość !!!

Dzwonki True Tone

MojDzwonek.com to nowy serwis, w którym możesz zrobić własne dzwonki True Tone z dowolnego utworu!!! Wejdź »

Twój telefon

Nie wybrany
Wybierz

Darmowe tapety

Darmowe tapety na telefon

Czerwony goździk - Nokia 2650
Owieczka - Nokia 2650
Więcej »